Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

01- 03. 02. 2019 r.

Rekolekcje adresowane są do rodziców, którzy stracili dziecko w wyniku poronienia, martwego urodzenia, wypadku, choroby, samobójstwa, czy morderstwa.

Początek rekolekcji w piątek (1 lutego) o 17.00, a zakończenie w niedzielę o 14.00. W programie msza św., konferencje, spotkania z psychologiem oraz kapłanem, rozmowy z innymi rodzicami po stracie dziecka.

Na rekolekcje mogą przyjechać małżonkowie oraz osoby indywidualne. Mogą się na nie zgłaszać rodzice z całej Polski, będący na różnym etapie żałoby.

Rekolekcje organizowane są przez Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej. Duszpasterzem jest o. Piotr Włodyga, benedyktyn, a w grupie rekolekcyjnej także rodzice po stracie dziecka, psychologowie i księża.

Można się zgłaszać pod numerem telefonu 696 918 401 lub na adres: rekolekcje.stratadziecka@gmail.com

Zapisy już ruszyły!