Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Rekolekcje Oazowe

Rekolekcje Oazowe

01 - 11. 08. 2019 r. Zapraszamy do Skrzatusza na Oazę  Rekolekcyjną Diakonii Życia

Zaproszenie skierowane jest do: animatorów wspólnot młodzieżowych, dorosłych, małżeństw Domowego Kościoła,

które pragną poznać posługę diakonii lub pogłębić znajomość tematyki, którą zajmuje się Diakonia Życia.

Szczegółowe tematy poruszane podczas rekolekcji to:

- godność osoby ludzkiej;

- kobiecość i męskość;

- samoakceptacja;

- umiejętność porozumiewania się i budowania relacji międzyludzkich;

- czystość na każdym etapie życia i w każdym powołaniu;

- odpowiedzialne rodzicielstwo;

- świętość życia;

- aktualne zagrożenia w dziedzinie obrony życia, płciowości, miłości.

Warunkiem uczestnictwa jest pełnoletniość i ukończenie formacji podstawowej Ruchu, w przypadku rodzin Domowego Kościoła wystarczy przeżycie Oazy Rodzin I stopnia.

Małżeństwa zapraszamy razem z dziećmi.

Możemy Was zapewnić, że będzie się dużo działo, a tematyka ORDŻ-tu jest bardzo bogata :)

Zgłoszenia i więcej informacji: TUTAJ