"JA + TY = MY"

Czy masz wizję dla siebie, na swoje życie?

W dniach 08 - 10. 03. odbyło się w naszym Domu Pielgrzyma szkolenie dotyczące pracy z małżeństwami. Na zaproszenie diecezjalnego duszpasterza rodzin ks. Piotra Wieteski w spotkaniu wzięli udział kapłani, osoby konsekrowane oraz małżeństwa. Był również obecny ks. Bp Edward Dajczak. Spotkanie poprowadził ks. Jarosław Szymczak, kapłan Instytutu Świętej Rodziny w Łomiankach koło Warszawy, doktor teologii małżeństwa i rodziny. Obecnie doradaca małżeński i rodzinny, współzałożyciel Fundacji Pomoc Rodzinie. Przedstawił uczestnikom spotkania Program na Miłość i Życie: "Ja + Ty = My", którego jest współautorem. Program ten jest warsztatową formą rozwijania relacji małżeńskiej. Obecnie program realizowany już jest w kilku krajach na świecie. Celem tego spotkania jest przeszczepienie programu na teren diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.