Strona głównaWydarzenia Ocalony przez Miłosiernego

Ocalony przez Miłosiernego

Potraktować Zacheusza  jako swojego bliźniaka - zachęcał ks. Krzysztof Wons SDS podczas rekolekcji Lectio Divina.

Poprzednie rekolekcje lectio divina, prowadzone przez ks. Wonsa, cenionego rekolekcjonistę i teologa duchowości, odbyły się w skrzatuskim Domu Pielgrzyma przed dwoma laty. Wielu z ich uczestników także tym razem przybyło, by pod jego kierunkiem pogłębiać umiejętność modlitwy słowem Bożym. Tym razem nie wokół Maryi, lecz wokół kontrowersyjnego bohatera Ewangelii - Zacheusza - zgromadziło się 26-28 lutego kilkadziesiąt osób z diecezji i spoza niej, w tym licznie reprezentowane osoby zakonne i przedstawiciele wspólnot.

Więcej: TUTAJ