Zaproszenia

Strona głównaZaproszenia Rekolekcje dla Seniorów

Rekolekcje dla Seniorów

23 - 25. 04. 2024 r.   Rekolekcje dla Seniorów 60+                                            "Miłość także z wiekiem dojrzała się staje"

Zapraszamy wszystkich Seniorów, dla których przygotowaliśmy kolejne rekolekcje.

Temat: Pogłębianie wiary, czerpanie z doświadczenia życia i tworzenie dobrych relacji jest potrzebne nam do dojrzałego życia.
Rekolekcje dla seniorów dedykujemy wszystkim powyżej 60 roku życia.
Proponujemy czas modlitwy, refleksji zbierania doświadczeń, dzielenia się wiarą oraz odpoczynku i tworzenia serdecznych, bliskich relacji. Każdego dnia planujemy Mszę Świętą. W trakcie rekolekcji będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Wspólna modlitwa, konferencje i czas na spacery wypełnią dni odnowy duchowej z Bogiem w bliskiej obecności Maryi Matki Zranionej miłości i naszej nadziei w Skrzatuskim Sanktuarium.

Termin: 23 - 25.04.2024 r.

Prowadzący: ks. Janusz Szczepaniak - ojciec duchowny seminarium, spowiednik, zaangażowany w Domowy Kościół, Spotkania Małżeńskie, Neokatechumenat, duszpasterz, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Stargardzie, diec. szczecińsko-kamieńska.

s. Gracjana Woroniak UK

Zapisy: s. Gracjana  tel.  502 272 271             @  dompielgrzyma@gmail.com

Zapewniamy: * wyjątkowe wyżywienie

* komfortowe pokoje z pościelą

* dowóz z Piły lub Wałcz.