Strona głównaWydarzenia 4. Pielgrzymka Tradycji Łacińskiej

4. Pielgrzymka Tradycji Łacińskiej

Spotkanie ok. 100 miłośników tzw. Mszy trydenckiej.

Do głównego sanktuarium diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej przyjechało ok. 100 miłośników nadzwyczajnej formy rytu rzymskiego.

Pielgrzymka rozpoczęła się nabożeństwem pierwszosobotnim. Gościem tegorocznej pielgrzymki był ks. Marcin Kostka z Krakowa z Bractwa św. Piotra. Duchowny wygłosił konferencję i przewodniczył Mszy św. sprawowanej w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego.

Podczas Mszy św. wierni korzystali ze specjalnych mszalików. Spotkanie zakończyła Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Polecamy materiał "Gościa Niedzielnego" TUTAJ