Proboszcz, Kustosz Sanktuarium: ks. Wacław Grądalski, wyświęcony 28.05.1989 r. , ustanowiony 01.08.2016 r. Prezes Fundacji Charytatywnej im. Biskupa Czesława Domina w Kołobrzegu, opiekun Wspólnoty Cenacolo w Polsce.

 

Wikariusz: ks. Wojciech Kolarz, wyświęcony 30.05.2009 r., ustanowiony 25.08.2015 r.

 

 

                                             

 

                                                                                                                                                                            

Trwa ładowanie...
Szukaj
about:blank
Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x