Strona głównaKalendariumRekolekcje dla Rodziców po Stracie

Rekolekcje dla Rodziców po Stracie

13-15.03.2020 (piątek-niedziela)
Dom Pielgrzyma

"A nadzieja zawieść nie może..."

Każda śmierć dziecka, czy to w wyniku poronienia, wypadku, choroby, samobójstwa, czy morderstwa, zmienia zupełnie życie rodziców i domaga się szczególnej dozy szacunku i delikatności. Rodzice dotknięci taką tragedią często tracą sens życia, wiarę i relacje, a pytanie „dlaczego?” dręczy ich codziennie.

W programie rekolekcji: Msza św., konferencje, spotkania z psychologiem oraz kapłanem, rozmowy z innymi rodzicami po stracie dziecka.

Na rekolekcje zapraszamy małżonków oraz osoby indywidualne. Początek rekolekcji w piątek o 17.00, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00.

Organizator: Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej

Informacje i zapisy: 696 918 401, 501 211 002, rekolekcje.stratadziecka@gmail.com, www.facebook/Rodzice po stracie dziecka