Strona głównaWydarzenia Rekolekcje dla Zawierzonych Maryi

Rekolekcje dla Zawierzonych Maryi

"Fatima napisana życiem świętych"

"Totus tuus ego sum, et omnia mea tua sunt – Jestem cały Twój i wszystko moje do Ciebie należy, o Jezu, przez Maryję, Twoją Najświętszą Matkę"            św. Ludwik Grignion de Montfort

Z objawieniami w Fatimie jest związanych wiele osób, które Kościół ogłosił świętymi lub błogosławionymi. Chcemy poznać orędzie fatimskie przez pryzmat życia tych świętych.

W dniach od 12 do 14 stycznia 2024 w Skrzatuszu odbyły się rekolekcje dla osób zawierzonych Maryi. Rekolekcje prowadził ks.Krzysztof Czapla SAC, dyrektor Sekretariatu Fatimskiego na Krzeptówkach. Usłyszeliśmy na nowo treść wezwania Maryi z Fatimy. Poznaliśmy też życiorysy świętych, którzy w sposób szczególny są związani z tym orędziem.