Strona głównaWydarzenia Rekolekcje ze Słowem Bożym

Rekolekcje ze Słowem Bożym

Pan Bóg przychodzi do każdego w konkretnym momencie jego życia.

W grudniowy weekend spotkaliśmy się u naszej Mamy - Maryi w Skrzatuszu, aby uczyć się słuchać Słowa Bożego i odpowiadać na głos Jezusa. Naszym przewodnikiem był ks. Piotr Damaros, a nauczycielami słuchania Matka Boża i Samuel.

Ksiądz Piotr zaprosił nas na historyczną wycieczkę po dziejach Izraela, aby pokazać nam, że Pan Bóg przychodzi do każdego w konkretnym momencie jego życia. Odkryliśmy też, że Jezus każdego z nas obdarza powołaniem i różnymi darami, które mają służyć nie tylko nam, ale przede wszystkim tym, którzy są wokół nas.

Dobrą zabawą okazały się dla nas spotkania w grupach w czasie, których mogliśmy wcielić się w  plastyków, aktorów i reporterów radiowych, aby w różny sposób zaprezentować temat słuchania i powołania.

Wyjechaliśmy z małym niedosytem, bo czas upłynął nam bardzo szybko, ale już czekamy na rekolekcje w styczniu, na które Was też serdecznie zapraszamy.