Sianów

27.02-1.03.2023 Sianów, parafia pw. św. Stanisława Kostki. Wieczorem 27 lutego 2023 r. w uroczystej procesji kopia Piety skrzatuskiej została wprowadzona do kościoła pw. św. Stanisława Kostki. Mszy św. przewodniczył ks. bp Krzysztof Zadarko.

W parafii  odbywały się też rekolekcje wielkopostne dla dorosłych i uczniów szkół podstawowych, prowadzone przez ks. Pawla Haraburdę ze Skrzatusza i Braci Miłosiernego Pana z Koszalina.

Kopia cudownej Piety skrzatuskiej nawiedziła również pomocniczy kościół pw. MB Fatimskiej w Sianowie oraz filialny kościół pw. św. Piotra i Pawła w Węgorzynie.