Strona głównaWydarzenia Boga można usłyszeć wszędzie!

Boga można usłyszeć wszędzie!

Miłośnicy motocykli 1 czerwca pielgrzymowali czwarty raz do Skrzatusza.

Tegoroczna pielgrzymka zgromadziła około 250 osób z Polski północnej i środkowej.

Mszy świętej przewodniczył ks. bp Krzysztof Włodarczyk. Kierując słowo do zgromadzonych zwrócił uwagę na to, że budując więzi braterskie warto zabiegać o więź z Bogiem. Wyprawa motocyklowa może być szansą spotkania z Bogiem.

Po liturgii bp Włodarczyk wsiadł do kosza motoru K–750. Objeżdżając ścieżki przy sanktuarium pobłogosławił wodą święconą motocykle i kierowców.

Kolejne pielgrzymkowe spotkanie za rok również w pierwszą sobotę czerwca. Zapraszamy!!!