Strona głównaWydarzenia Do Skrzatusza na motorach

Do Skrzatusza na motorach

W różny sposób możemy dotrzeć na spotkanie z Bogiem, o czym przekonywali motocykliści.

III Pielgrzymka Motocyklistów Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zgromadziła ok. 500 osób.

Motocykliści rozpoczęli spotkanie w sanktuarium uczestnicząc we Mszy Świętej, której przewodniczył
Ks. Bp Krzysztof Włodarczyk. Poświęcił On również motory uczestników błogosławiąc wszystkich na dobrą drogę. Sam co prawda nie przyjechał na motorze, tym razem pozostawił go w garażu, ale szczerze dopinguje wszystkim na motorach.

Dzięki spełnionej przez Klub Turystyki Motocyklowej "Husaria" z Piły ubiegłorocznej obietnicy Pani Lila, osoba niepełnosprawna mogła również wziąć udział w pielgrzymce.