Strona głównaKalendariumPielgrzymka Maturzystów

Pielgrzymka Maturzystów

6.06.2020 (sobota)
Dom Pielgrzyma

W tym roku nie było nam dane pielgrzymować wspólnie z maturzystami na Jasną Górę, by zawierzyć Maryi ich dalszą życiową drogę.  Zapraszamy na duchową Pielgrzymkę Maturzystów do naszego diecezjalnego sanktuarium w Skrzatuszu.

6 czerwca o godz. 20.00 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich maturzystów naszej diecezji.

Bp Edward Dajczak zaprasza duszpasterzy, katechetów i reprezentantów tegorocznych maturzystów, szczególnie z południa diecezji, do uczestnictwa w tej Mszy Świętej. Wszyscy maturzyści są zaproszeni do duchowej łączności za pośrednictwem Dobrych Mediów.