Strona głównaKalendariumRekolekcje dla Rodziców po Stracie

Rekolekcje dla Rodziców po Stracie

16-18.10.2020 (piątek-niedziela)
Dom Pielgrzyma

Rekolekcje w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu k. Piły. Organizuje je Wydział Duszpasterski Kurii Biskupiej w Koszalinie. Trwają zapisy.

Adresowane są do rodziców, którzy stracili dziecko w różnych okolicznościach: w wyniku poronienia, wypadku, choroby, samobójstwa, czy morderstwa. W programie msza św., konferencje, spotkania z psychologiem oraz kapłanem, rozmowy z innymi rodzicami po stracie dziecka. Początek rekolekcji w piątek o 17.00, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00. Na rekolekcje mogą przyjechać małżonkowie oraz osoby indywidualne.

Można się zgłaszać pod numerem telefonu 696 918 401 bądź mailowo na adres: rekolekcje.stratadziecka@gmail.com.  Koszt 150 zł od osoby. Informacje o rekolekcjach dostępne są na stronie www.diecezjakoszalin.pl.