Kalendarz

Strona głównaKalendariumRekolekcje dla Młodzieży „Młodzieżowe Zatrzymanie nad Słowem”

Rekolekcje dla Młodzieży „Młodzieżowe Zatrzymanie nad Słowem”

15-17.12.2023 (piątek-niedziela)
Dom Pielgrzyma

Prowadzący: ks. Patryk Wojcieszak, Siostry Uczennice Krzyża Zgłoszenia: s. Damiana tel. 784 683 971 domskrzatusz@gmail.com

"REKOLEKCJE MŁODZIEŻOWE - ZATRZYMANIE NAD SŁOWEM"

Kolejna propozycja dla młodzieży na udział w rekolekcjach, które pozwalają na poznawanie, dotykanie i rozważanie Słowa Bożego.

Tym razem będziemy rozpoznawali kolejny Owoc, który możemy otrzymać od Ducha Świętego w naszym codziennym życiu.

Temat: POKÓJ (łc. pax) - Pokój jest dopełnieniem radości. Napełnieni pokojem i w jego mocy czujemy się bezpieczni wśród otaczającego nas świata pełnego różnych nieszczęść, pokus i niepewności co do przyszłego życia.

Termin: 15 - 17.12.2023 r.

Prowadzący: ks. Patryk Wojcieszak - Diecezjalny Duszpasterz Ministrantów, wikariusz parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych w Pile

Siostry Uczennice Krzyża

Zgłoszenia:  Formularz zgłoszeniowy