Strona głównaKalendariumRekolekcje dla Seniorów 60+

Dom Pielgrzyma

Zgłoszenia: s. Gracjana tel. 502 272 271, domskrzatusz@gmail.com

Termin: 23 - 27. 08. 2024 r. Rekolekcje dla Seniorów 60 +

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"               Ks. J. Twardowski

Cel: Rekolekcje z czasem na modlitwę, medytację a także odpoczynek i budowanie relacji. Przewidziane spacery i ognisko. Nie zabraknie  śpiewu i dobrego nastroju :).   Pogłębianie wiary, czerpanie z doświadczenia życia i tworzenie dobrych relacji jest potrzebne nam do dojrzałego życia. Rekolekcje dla seniorów dedykujemy wszystkim powyżej 60  roku życia. Proponujemy czas modlitwy, refleksji zbierania doświadczeń, dzielenia się wiarą oraz odpoczynku i tworzenia serdecznych, bliskich relacji. Każdego dnia planujemy Mszę Świętą. W trakcie rekolekcji będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Wspólna modlitwa, konferencje i czas na spacery, ognisko, niespodzianki wypełnią dni odnowy duchowej z Bogiem w bliskiej obecności Maryi Matki Zranionej miłości i naszej nadziei w Skrzatuskim Sanktuarium.

Prowadzący: ks. Łukasz Urbaniak - ksiądz diecezji szczecińsko-kamieńskiej, duszpasterz rodzin, chorych, młodzieży, ministrantów, pielgrzym.

Siostry Uczennice Krzyża

Zapisy: s. Gracjana tel.   502 272 271,    @   domskrzatusz@gmail.com

Zapewniamy: * wyjątkowe wyżywienie

* komfortowe pokoje z pościelą

* dowóz z Piły lub Wałcz.

Informacje dodatkowe:

• Zakwaterowanie od. Godz. 17:00
  • Rozpoczynamy rekolekcje Mszą Świętą w Sanktuarium o godz. 18:00 Kończymy obiadem o godz: 13:00
  • Koszt rekolekcji 650 zł. /pokój jednoosobowy-840 zł. opłata na miejscu.